728 x 90

About Me

Rachel KeeleЕј Рејчел тука,

Ви благодариме за одјавувањето мојот Германски овчар кучиња веб-страница.

Јас сум мажена жена во средината на триесеттите години (дама никогаш не ги открива нејзините точната возраст) со многу четири нозе деца. Јас во моментов имаат едно куче (машки Германски овчар име Stryker) и три мачки.

Јас, исто така згрижени кучиња во мојот дом за многу различни спасување организации. Во случај да не може да се каже јас сум посветен љубител на животни.

Пред дополнително неколку години имав привилегија на управување со ветеринарна болница за речиси две години, кој ми помогна да се здобијат со многу повеќе знаење во врска со medicals потребите на животните и заштита.

Решив да направам овој веб-сајт да им помогне на другите германски овчар љубовници како да ме најдете голема информации, размена на информации, приказни, слики, видеа итн. во врска со што Германски овчар поврзани.

Ќе видите од моите статии на овој веб-сајт што сум активен адвокат на животните, дека е против суровост кон животните и страдања, и голем поддржувач на спасување германски овчари или било кое друго животно, за тоа прашање во потребата.

Се надевам дека ќе уживате во овој сајт, и сите корисни информации за тоа што содржи.

Со почит,

Rachel Keele

Како овој блог пост?
Добиете повеќе директно на вашиот е-мејл со пријавувањето Денес, ПОВЕЌЕ:

Земете Мој БЕСПЛАТНО ebook:

5 Човекови Лекови никогаш да не дадете вашата Германски овчар

 

336 x 280