728 x 90

kategori: BLOG

Gjermanisht Shepherd Sulmet Mish Man Prank

Sulmet gjermane Shepherd Mish – Funny Video Këtu është një shaka e madhe qesharake video e një bariu gjerman la në kujdestarinë e këmbësorëve të rastit që shkon pas një njeri i dorëzimit mbante një pllakë të mishit. Një tjetër video e madhe nga vetëm për kanal në YouTube qesh gag-së. Enjoy!

Gëzuar Vitin e Ri nga gjermane Shepherd Dogs Blog!

vitet e lumtur e re

Gëzuar Vitin e Ri! Vite Gëzuar reja për besnike të gjithë e mia, si dhe lexuesit e reja të blogun tim atje. Mund të këtë vit të jetë viti më i mirë edhe për familjen tuaj dhe Barinjtë e tua të mrekullueshme gjermane. dhe mbani mend, nëse jeni duke konsideruar duke shtuar një Shepherd Dog gjermane për familjen tuaj këtë vit, atëherë ju lutem konsideroni […]

Gjermanisht Shepherd Drejtimin Food Vendor qëndrim – Funny Video

Gjermanisht Shepherd dog hot gag

Gjermanisht Shepherd Shkon Qëndroni Hot Dog Prank Këtu është një video e madhe shaka me një bariu gjerman në të. Këtë herë GSD është drejtimin e një qëndrim të ushqimit. Vetëm shikojnë dhe të shohim reagimet e publikut. Kam gjetur këtë video të madhe në vetëm për ju Tube Channel qesh gag-së. Gëzojnë këtë video më poshtë.  

Little Girl Turns Into gjermane Shepherd Prank

Gjermanisht Shepherd veshur si një vajzë shaka

Girl Bëhet gjermane Shepherd Gag Klip E pra kjo është një e re. Dhe reagimet e individit janë të pavlefshëm. Këtu është një video e bukur e një vajze të vogël marrjen e disa njerëz të rastit për të marrë foton e saj, por prisni, ajo magjike kthehet në një Shepherd gjermane për herë të parë. Kjo është nga kanali Vetëm Kidding Pranks YouTube. Enjoy!  

Dynamite Gjermanisht Shepherd Fetch Prank

Dynamite Gjermanisht Shepherd Fetch Prank

Gjermanisht Shepherd Dog Dynamite Gag Video Awe Bariu i vjetër gjermane ngarkuar një shkop kthehet me shaka ndezur dinamit. I love it. Kliko më poshtë për të parë Just For Laughs Gags qesharak YouTube video. Enjoy!

Barinjte gjermane Hani Piknik Prank

Gjermanisht Shepherd Crashed piknik

Gjermanët Barinjte Crash piknik Gag Video Çfarë do të bëni në qoftë se keni qenë dashur të shikuar ushqim për një piknik dhe bandë e qenve sulmuan në dhe duke filluar të hahet të gjitha ushqimet? Nuk e di, edhe unë nuk bëj as, por ju mund të shikojnë dhe të shohim se çfarë bënë këta njerëz. Gëzojnë këtë video qesharake nga […]

Gjermanisht Shepherd nget makinën – Funny Video

German Shepherd Driving

Gjermanisht Shepherd Driving një shaka automjeteve unë me të vërtetë të gëzojnë ato tregon shaka qesharake, sidomos kur ato përfshijnë qentë dhe barinjtë më konkretisht gjermane. Më poshtë është një video e madhe që kam gjetur në vetëm për kanalin Qesh Gag YouTube, dhe ajo është e qeshur. Kjo është një shaka funny që ju vetëm do të duhet të shikojnë poshtë. Enjoy! […]

Gjermanisht Shepherd ankuar për një kruarje

German Shepherd kruar

Gjermanisht Shepherd Me një kruarje irrituese Mos ju vetëm urrej kur ju jeni të rehatshme dhe për të marrë një kruarje të tmerrshme? E pra mesa duket kjo Gjermanisht Shepherd bën shumë. Enjoy bukur shkurtër video YouTube!

Gjermanisht Shepherd Dreaming zë të lartë

Shepard gjermane ëndërroja

Gjermanisht Shepherd Duke qenë shumë të zëshëm Ndërsa Dreaming A keni shikuar ndonjëherë gjumi juaj Gjermanisht Shepherd, kur ata janë me të vërtetë duke marrë në një ëndërr dhe wondered “çfarë janë ata ëndërruar për”? Unë e di unë kam shumë herë me vetë GSD My dhe qentë e kam nxitur. Këtu është një video e madhe kam gjetur nga një gjerman […]

Gjermanisht Shepherd Frikë nga Cat

Gjermanisht Shepherd frikë nga mace

A keni menduar ndonjëherë u takua me një Bariu gjermane që kishte frikë nga një Cat? E pra ju jeni gati për të parë një video e një poshtë. Në lidhje me 21 sekonda në video është kur ajo merr me të vërtetë qesharake. Enjoy!