728 x 90

Германски овчар Роденден

Среќен роденден да ми Германски овчар Син Stryker!

Мои Германски овчар син Stryker е 10 години и денес! И тој не изгледа еден ден во текот на 5 години.

Не можам да верувам Како само врват. Се чини дека само вчера, кога ние го спасил, иако тој беше само 8 месеци во времето.

Ние секогаш ја славиме нашата кучешки детски роденден со куче безбедно торта од миленичето пекара, така вечерва Styrker ќе добие торта сите за себе.

За да прочитате сите за Stryker е спасување приказна, кликнете тука –> Stryker’s Story.

Подолу е колаж од фотографии на мојот убав Stryker.

Среќен роденден мојата мила син!

Enjoy!

Германски овчар Роденден

Како овој блог пост?
Добиете повеќе директно на вашиот е-мејл со пријавувањето Денес, ПОВЕЌЕ:

Земете Мој БЕСПЛАТНО ebook:

5 Човекови Лекови никогаш да не дадете вашата Германски овчар

 

336 x 280