728 x 90

Германски овчар кученца фасциниран со GoPro камера

ДДЦК Кученцата потера по видео камера

Кученцата? Никако не можев да се каже Германски овчар кученца? Зошто да го сторив.

Сакам ДДЦК кученца, и се разбира тие сакаат видео камери.

Кученцата во краток видео подолу, се фасцинирани од камерата. Дури и нивните мама мора да го провериш.

Enjoy!

Како овој блог пост?
Добиете повеќе директно на вашиот е-мејл со пријавувањето Денес, ПОВЕЌЕ:

Земете Мој БЕСПЛАТНО ebook:

5 Човекови Лекови никогаш да не дадете вашата Германски овчар

 

336 x 280