728 x 90

A Barinjte e juaj gjermanë kanë një të kaluar Favorite Koha?

My German Shepherds favorite past time is Frisbee. Ata janë Frisbee freaks! Këtu është një video e bukur prej tyre shijuar se koha të preferuar, duke e kaluar.

Për më shumë argëtim dhe informacion informativ rreth GSD-së, check out the rest of my German Shepherd Blog.

 

LIKE KETE POST Blog?
Get më i drejtë për të Email juaj Nga Nënshkrimit Sot, MË SHUMË:

Get My Ebook FALAS:

5 Medikamente të Njeriut Të ASNJEHERE Dërgoj Shepherd juaj gjermanisht

 

336 x 280
Noel Deshpande thotë:

Dashuria atë që keni bërë me vend!

I simply want to say I am just beginner to blogging and definitely enjoyed you’re web blog. More than likely I’m going to bookmark your website . You certainly come with beneficial articles and reviews. Bless you for sharing your blog.

Durisseau57 thotë:

Atje! I've been following your blog for some time now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Austin Texas! Just wanted to tell you keep up the good work!